Auto Krs

Menu

O nás

AUTO KRS - Horní Lukavice

AutoKRS je dlouholetý prodejce kvalitních ojetých a zánovních vozů. Od roku 1992 působíme ke spokojenosti zákazníků do dnešních dnů. Orientujeme se na prodej ukázkových a nehavarovaných vozů po prvním majiteli, se servisní knihou a hlavně nestočeného tachometru!!!

Přivítáme vás v příjemném prostředí firmy AutoKrs Horní Lukavice. Pokud hledáte kvalitní ojetý vůz a seriozní jednání, jste u nás správně.

Zobrazit aktuální nabídku vozů

Proč zvolit právě nás

Jsme rodinná firma a na trhu s ojetinami působíme již od roku 1992. Na rozdíl od mnoha ostatních prodejců, nefungujeme jako autobazar, ale zabýváme se pouze nákupem kvalitních vozů v zahraničí, které patří vzhledem k jejich kvalitě mezi ty nejvýhodnější nabídky.

Jsme přímí prodejci, žádní zprostředkovatelé. Zakládáme si na tom, aby naše vozy byly nehavarované, od 1. majitelů a měly poctivé kilometry. To garantujeme a dokládáme pravidelně vedenou servisní knížkou a výpisy z technických kontrol v SRN.

Všechny vozy jsou prohlédnuté, po STK a emisích. Ke každému vozu přikládáme původní tech. průkaz, COC list, servisní knížku, případně další doklady, které dokládají počet km a oba klíče. Nyní zbývá jen uzavření zákonného pojištění a přihlášení na městském úřadě, obojí zajistíme na místě, takže už pak nikam nemusíte. Jak jednoduché, tak šťastnou cestu přejeme.

Napsali o nás

Redaktoři Autoburzy navštívili autobazar AutoKrs v Horní Lukavici. O jejich poznatcích a zkušenostech se dočtete ZDE.

Aktuálně pro vás připravujeme

Audi A 4 Tdi 2015, Audi Q 3 2,0 Tdi Quattro,VW Touran 1,6 TDi, Škoda Superb 2,0 Tdi 2014,Škoda Octavia 1,6 TDi ,všechny vozy jsou  od 1.majitele,nehavarované  s poctivými kilometry ,vzhledem k jejich stavu za bezkonkurenční ceny,jiné podrobnosti nevíme,budou na našem webu jakmile budou vyřízené formality.Sledujte naši nabídku,téměř denně přibývají nové vozy.

179 komentářů

Kontakty

Telefonní čísla:
Václav Krs -602 441 956
Martin Krs -606 882 967

E-mail: krs@autokrs.cz

Adresa:Horní Lukavice 164
 33401 Přeštice

Otevírací doba:PO - PÁ 10.00 - 17.00 h
 SO 9.00 - 12.00 h

Kde nás najdete


Copyright © 2018 - 2019 Auto Krs. Všechna práva vyhrazena.